Byt AirBNB
6. júna 2024
Curly lab – kaderníctvo pre kučeravé vlasy
19. septembra 2023


Byt Ľadová


Miesto

Bratislava
Rok

2023

Úžitková plocha

64,01 m²

Stav

Realizácia

Návrh interiéru investičného bytu v novostavbe

Predstavou investora bolo vytvoriť lukratívnu nehnuteľnosť na prenájom, ktorá sa bude vyznačovať vyšším štandardom a výnimočným dizajnom. K návrhu sme sa dostali vo fáze, kedy bolo možné ovplyvniť pozíciu deliacich priečok i všetkých technických inštalácií, čo umožnilo maximálne využitie potenciálu bytu bez kompromisov.

Začali sme preriešením dispozície, nakoľko sme pôvodné riešenie od developera považovali za neproporčné, chodbovité a s minimom úložných priestorov. Zmenou priečok sme dosiahli veľkorysý „walk-in“ šatník v spálni, pribudli ďalšie úložné priestory vo vstupnej predsieni, eliminovali sme opticky dlhú chodbu a zlepšili dostupnosť toalety.

Záležať sme si dali pri výbere kvalitných materiálov a nekonvenčných detailov. Skryté zárubne pridávajú do interiéru elegantný a čistý vzhľad, zatiaľ čo dierovaný plech a dyhovaná jaseňová preglejka dodávajú priestoru osobitú textúru a charakter. Vstavaný nábytok na mieru je plne funkčný a minimalistický. Pri výbere farieb sme sa zamerali na živé odtiene, ktoré vytvárajú príjemnú atmosféru a pritom sú unikátne a moderné. Pri typovom nábytku sme vybrali dizajnovo výrazné solitéry od renomovaných európskych značiek, ako sú napríklad Teulat, Noo.ma alebo WL-Living, ktoré bytu dodávajú štýl a prispievajú k celkovej atraktivite bytu.

Veríme, že kombinácia živých farieb, kvalitných materiálov a detailov, urobí z tohto investičného bytu lukratívnu nehnuteľnosť, vyhovujúcu nájomníkom vyhľadávajúcim nadštandardné bývanie.